27 lipca 2009, 20:16
0
pierd***, pierd*** i chu** maja z tego
27 lipca 2009, 19:38
to juz godzina, boze dlugo jeszcze?
27 lipca 2009, 19:17
duzo ludu
27 lipca 2009, 19:15
no spoznienie 15 min juz
27 lipca 2009, 18:49
fuck the system
22 lipca 2009, 10:44
ballack? ja juz chce zeby on byl w barcelonie!
24 lipca 2009, 20:51
jak ktos bylby taki dobry i napisal mi wynik meczu na fona bo ide pod namiot nr 667310438 bylbym bardzo wdzieczny visca!
22 lipca 2009, 10:45
zlatana chce w barcelonie!
19 lipca 2009, 13:09
ribery albo mata! visca el barca!
19 lipca 2009, 13:10
ile mata ma lat?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
pierd***, pierd*** i chu** maja z tego
0
to juz godzina, boze dlugo jeszcze?
0
duzo ludu
0
no spoznienie 15 min juz
0
fuck the system
0
ballack? ja juz chce zeby on byl w barcelonie!
0
jak ktos bylby taki dobry i napisal mi wynik meczu na fona bo ide pod namiot nr 667310438 bylbym bardzo wdzieczny
visca!
0
zlatana chce w barcelonie!
0
ribery albo mata!
visca el barca!
0
ile mata ma lat?